Consultation for Tunısa

01 Haziran 2020, PazartesiConsultation for Tunısa, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Tunısa; Türkiye’ de bulunan Tunus Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Tunus vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Tunus temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Tunus Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Tunus Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Tunus temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Tunus seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Tunus vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Tunısa web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Tunısa web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Tunısa web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Tunısa‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.